יוצרים

רני מדין - במאי

בגיל 15 התנסיתי, לראשונה, בפעילות אמנותית, במסגרת הלימודים בבית ספר "הבוסתן" לתיאטרון ומחול בנתניה.
בהמשך, למדתי צילום ועריכה באוניברסיטה הפתוחה, ואת השירות הצבאי עשיתי ביחידת ההסרטה של דובר צה"ל. מילאתי תפקידי הפקה ותוכן, ובמקביל, למדתי ריקוד בבית הספר של רינה שיינפלד.
לאחר השחרור, המשכתי ללמוד ריקוד במסגרות שונות, והשתתפתי בהפקות בוגרים של "הבוסתן". בין היתר, הופענו בפסטיבל עכו ובמרכז סוזן דלאל עם המופע "בעיר האין-אור”, והעליתי והשתתפתי במופע תיאטרון תנועה בשם "עוגת תפוחים", אשר השתתף בפסטיבל "גוונים במחול" בסוזן דלאל.
לצד העיסוק במחול, עבדתי ב"רשת", ולקחתי חלק בהפקה של התכניות "אין עם מי לדבר" ו"המעגל עם דן שילון". בהמשך, שימשתי כעוזר במאי שני בהפקת הסרט "לילסדה", בבימויו של שמי זרחין.
באותן שנים, למדתי קולנוע וטלוויזיה באוניברסיטת תל-אביב, במגמת בימוי והפקה. במסגרת הלימודים, ביימתי סרטים עלילתיים קצרים וסרטי תעודה. סרט הגמר שלי, בהדרכתה של הבימאית מיכל אביעד, נקרא "לך עם הלב".
זהו סרט תיעודי, באורך מלא, שעוסק בבית הספר "הבוסתן", בו למדתי בנעורי. הסרט מתמקד בבני הזוג אשר הקימו אותו ובאופן הניהול המשפחתי שלו.
מאוחר יותר, הקמתי את סטודיו "יוגה בגן החשמל" בתל אביב, וניהלתי אותו, בשיתוף עם נילי לנדסמן, במשך שש שנים.
במהלך העשור האחרון, אני מתמקד ביצירה ובהפקה של סרטים. לצד העבודה על "להתחתן עם בית חרושת לגלידה", אני שותף בהפקת סרטים דוקומנטריים ועלילתיים שונים.

ארז לאופר הוא במאי עורך ומפיק. סרטו האחרון אותו ביים וערך "רבין במילותיו שלו" זכה בפרס הסרט הדוקומנטרי הטוב ביותר בפסטיבל
חיפה 2015, הסרט הוצג בפסטיבל הדוקומנטרי הוט דוקס בטורונטו ויצא בהפצה בבתי קולנוע בארצות הברית.
ארז לאופר ביים את הסרטים: יום אחד אחרי השלום (2012), רפסודה לבומביי (2009), דילמת הדריין (2006), סדרת הטלוויזיה יורים ובוכים (2004), זהבה בן – כוכב אחד בלבד (1997), יהודה פוליקר: פנים אל מול פנים (1996), אדינבורו לא מחכה לי (1996) וסרטו מייק ברנט-לס מואה טימה (2002) שזכה בפרס אופיר והוצג ב"שבועיים של הבמאים" בפסטיבל קאן 2003.
בין הסרטים שערך: תרשום אני ערבי של איבתיסאם מראענה, חלוצות של מיכל אביעד, פודרה של איל גולדברג וגיפסי דייוי של רייצל לאה ג'ונס.
ארז לאופר עבד עם הבמאים ד א פניבייקר וכריס הג'דס בניו יורק שנים רבות והיה עורך שותף בסרטם "חדר המלחמה" המתעד את אחורי הקלעים של קמפיין הבחירות של ביל קלינטון ב-1992. הסרט היה מועמד לאוסקר ב1993. ארז עבד עם לורה פויטראס (זוכת האוסקר האמריקאי 2015 אזרח מס '4)  וערך את שני סרטיה הראשונים הסרט  בניהם "ארצי מולדתי" שהיה מועמד לאוסקר האמריקאי ב2006.

 

דן בילו הוא זמר/יוצר/מלחין ומפיק מוזיקלי בן 32 במקור מראשון לציון. כיום מתגורר בברלין.
אלבום הסולו  הראשון שלו "New Haircut” יצא בתחילת 2012  וזכה לשבחים רבים מצד המבקרים ואנשי התקשורת השונים.
בימים אלה מסיים בילו את אלבומו השני "Speech Bubbles" אותו יצר והפיק בברלין. האלבום ייצא בהמשך 2016
ב15 השנים האחרונות לקח בילו חלק בפרוייקטים רבים, כשהוא מנגן במגוון רחב של כלים, והשתתף במספר רב של הקלטות והופעות ואף הלחין שירים לאמנים אחרים.
פסקול הסרט מכיל שירים מהאלבום הראשון אותם בחר הבמאי רני מדין לצד קטעים מוזיקליים אותם הלחין והקליט בילו בברלין

ירון הוא עורך ומורה לעריכה כבר יותר מ 15 שנה.
מאז לימודי התואר בקולנוע באוניברסיטה ירון משתף פעולה עם רני.
בסרט ׳להתחתן עם בית חרושת לגלידה׳ במהלך חמש שנים ערך עם רני את הסרט, ובסיום העריכה ליווה את תהליך הפוסט של הסאונד והתמונה.
ירון משלב עריכה בכל התחומים - קולנוע טלויזיה ודוקו, וסרטים לעולם המסחרי, עם הוראה והדרכה בנושאי עריכה.

ארז עייני שביט עובד בסאונד מאז 1992 ומשנת 1995 עובד בתחום האודיו פוסט פרודקשן.
מאז ועד עכשיו השתתף ביצירת פסי קול של עשרות סרטי קולנוע, סרטים דוקומנטריים, סדרות דרמה לטלויזיה, סרטי סטודנטים וסרטי תדמית.
היה מועמד מספר פעמים לפרס אופיר [בינהם על עיצוב פס הקול ל"עג'מי"], בפורום היוצרים הדקומנטרים, כמו כן זכה בפרס האקדמיה על עיצוב פסקול לטלויזיה.

 

בוגר בצלאל, ג׳אמפ קאט ורילקסאקדמי באמסטרדם. דוקטורט במחקר אומנותי מהאוניברסיטה לאומנות בהלסינקי פינלדנד.
בשנים האחרונות עובד בתעשיית הסרטים הדוקומנטריים, קליפים מוזיקליים ופרסום רשת, באנימציה דו ותלת ממדית, טיפול בסטילס, ובחירת הקונספט הויזואלי.